banner84

Milli futbolcu toprağa verildi

Milli futbolcu Sedat Yüce'nin cesedi, denize girdiği yerin yaklaşık 50 metre batısında, başka bir otelin iskelesinin altında bulundu. Yüce, memleketi Amasya'da toprağa verildi

Milli futbolcu toprağa verildi
 Tatil yaptığı Alanya'da denizde kaybolan milli futbolcu Sedat Yüce'nin cesedi, Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı dalgıçlar tarafından bulunarak denizden çıkarıldı. Konaklı Mahallesi'ndeki bir otelin plajından 3 arkadaşıyla girdiği denizde kaybolan Sedat Yüce'yi arama çalışmalarına, önceki gün sabah erken saatlerde yeniden başlandı. Arama çalışmaları kapsamında dalış yapan Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı ekipleri, Yüce'nin cesedini, denize girdiği yerin yaklaşık 50 metre batısında, başka bir otelin iskelesinin altında buldu.
YAKINLARI TESLİM ALDI
Yüce'nin cenazesi, memleketi Amasya'ya götürülmek üzere babası İsmet Yüce, amcaları Kamil ve Ömer Yüce tarafından alındı. Yüce'nin cenazesinin araca taşındığı sırada baba Yüce gözyaşlarına boğuldu. Yüce'nin cenazesi, dün öğle namazının ardından Amasya'nın Büyükkızılca köyünde defnedildi.
AİLE ŞİKAYETÇİ OLACAK
Baba İsmet Yüce, gazetecilere yaptığı açıklamada, çocuğunun Alanya'daki otelde daha önceden rezervasyon yaptırdığını belirterek, "Biz de onu bavullarıyla Amasya'da garaja kadar getirdik. Ancak böyle bir olay yaşandı. Çok üzgünüz, acımız büyük" dedi. 
Amca Kamil Yüce ise yeğenin konakladığı otelde can kurtaran olmadığını, otelde hiçbir güvenlik önlemi de bulunmadığını öne sürdü. Yüce, "Burada para kazanılıyor ama herhangi bir güvenlik önlemi yok. Yeğenim ihmalden dolayı öldü. Otelin cankurtaranı yok. Bu yüzden herkesten şikayetçiyiz" diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2014, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157