banner84

Mimarlardan destek sözü

Başkan Yücel'i ziyaret eden mimarlar, Alanya Belediyesi’nin hazırlayacağı projelere destek vermek istediklerini belirtiler

Mimarlardan destek sözü
Mimarlar Odası Alanya Temsilciliği Başkanı İbat Bostancı, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali İhsan Salvur, Melike Nazifoğlu, Can Kamburoğlu ve Süleyman Dalabasmaz  Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret ettiler.
Alanya’nın yeni imar düzeni, kentsel dönüşüm ve Kuzey Alanya İmar planı hakkındaki fikirlerini paylaşan Alanya Mimarlar Odası temsilcileri, Alanya Belediyesi’nin hazırlayacağı projelere de destek vermek istediklerini belirtiler. Belediye olarak desteğe her zaman açık olduklarını ifade eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Mimarlar Odası Yönetimine Alanya Belediyesi Kentsel Tasarım Müdürlüğü’nün faaliyetleri hakkında da bilgi verdi. Yücel, “Kentsel Tasarım Müdürlüğümüzle  sık sık bir araya gelerek belediyemizin sorumluluk alanındaki kent mobilyalarından tutunda da sosyal donatı alanlarına varıncaya kadar, her şeyi planlayarak düzenlemeler yapıyoruz” diye konuştu.
Belediye Başkan Yücel,  Mimarlar Odası Alanya Temsilci İbat Bostancı ve Yönetim Kuruluna ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Alanya’da güzel şeyler olsun, Sivil Toplum Kuruluşları da bunlara katılsın isterim” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107