banner84

Minik öğrencilerden destek

Alanya Müftülüğüne bağlı Hz. Hatice 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu'nda eğitim gören minik öğrenciler Türkiye Diyanet Vakfı Alanya Şubesi tarafından ihtiyaç sahibi aileler için başlattığı “Hayata Başlarken” projesine destekte bulundular.

Minik öğrencilerden destek

Türkiye Diyanet Vakfı Alanya Şubesince ihtiyaç sahibi ailelerin bir nebze olsun maddi anlamda yüküne ortak olmak, yalnız olmadıklarını hissettirmek, sevinçlerine ortak olmak ve zor zamanlarında yanlarında bulunmak amacıyla ayrıca yardımlaşma ve iyilik yolunda manevi rehberlik yapmak, ailesine ve evlilik hayatına adım atan gençlere psikolojik ve manevi destek sağlamak ve infak kültürünü geliştirmek amacıyla ihtiyaç sahibi aileler için Bebek ve Gelin bohçaları hazırlanıyor. 
TEŞEKKÜR ETTİLER
Alanya Müftülüğüne bağlı Hz. Hatice 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu'nda eğitim gören minik öğrenciler ve velileri de Türkiye Diyanet Vakfı Alanya Şubesi tarafından ihtiyaç sahibi aileler için başlatılan “Hayata Başlarken” projesine tam destekte bulundular. Hz. Hatice 4-6 Yaş Grubu  Kur’an Kursu Öğreticisi Emine İnci ve Ayşegül Yiğit’in organizesinde toplanan  havlu, seccade, lif, çorap, yemeni, çarşaf, sofra örtüsü, battaniye, pijama takımı, zıbın, yelek, çocuk elbisesi, ayakkabı, yelek, şapka ve patik takımı, panço, alt açma, şampuan, ıslak mendil, bebek bezi ve bir miktar para “Hayata Başlarken” proje sorumlusu Din Hizmetleri Uzmanı Medine Karacabay’a teslim edildi. Kampanyaya desteklerinden dolayı memnuniyetini ifade eden Din Hizmetleri Uzmanı Karacabay minik öğrencilere, velilerine ve Kur’an Kursu Öğreticisi Emine İnci ve Ayşegül Yiğit’e teşekkür etti. -Haber Merkezi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169