banner84

Müftü İlhan'dan öğrencilere nasihat

Alanya Müftüsü Dr. İhsan İLHAN ilçemizdeki lise ve ortaokul düzeyindeki öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Müftü İlhan'dan öğrencilere nasihat

Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından gençlerimizin değerlerimize uygun bir şekilde gelişmelerine ve yetişmelerine yardımcı olmak üzere; ilçemizdeki lise ve ortaokul düzeyindeki öğrencilere yönelik gerçekleştirilen programlar ara vermeden devam ediyor.Bu kapsamda Alanya Müftüsü Dr. İhsan İLHAN Alanya Hüseyin Girenes Fen Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Program kapsamında öğrencilere hitap eden Müftü İLHAN öğrencilere dini, milli ve manevi konularda tavsiye ve nasihatlerde bulundu.

Program öğretmen ve öğrencilere başarı temennisiyle sona erdi.

Müftü İLHAN, 2021-2022 yılı eğitim öğretim döneminin ikinci döneminde daha önce de Ahmet Fevzi Alaattinoğlu Anadolu Lisesi, Cemile Kuyumcu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Çıplaklı Mahallesi Şehit Ahmet Gündoğmuş Ortaokulu, Nimet Alaettinoğlu Anadolu Lisesi, Alanya Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, Alanya Lisesi, Mehmet Arif Türktaş Anadolu Lisesi, Şehit Abdullah Ümit Sercan Anadolu Lisesi, Demirtaş Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, Eczacı Güzin-Velittin Bekrioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Fatma Özmüftüoğlu Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169