banner165

Muhittin Böcek Alanya'ya sürpriz yaptı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alanya'ya gelerek Konaklı'da bulunan mezarlığın çevre ve iç düzenlemesinin ihale ve yapımının ilk fırsatta başlayacağı sözünü verdi

Muhittin Böcek Alanya'ya sürpriz yaptı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alanya’nın Konaklı Mahallesi’ne sürpriz bir ziyarette bulundu. Konaklı eski Belediye Başkanı ve Alanya Belediyesi’nin MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ali Şahin ve belediye meclis üyeleri ile bir araya gelen Böcek, Konaklı’nın taleplerini dinledi. Görüşmeye dair açıklamada bulunan Konaklı Mahalle Muhtarı Mustafa Arınç, “Konaklı’mızın en büyük ihtiyaçlarından biri olan mezarlık sorunu çözüme ulaştı. Pamukyeri Mevkii’nde 87 dönümlük yer tahsisi Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne yapılan mezarlık konusunda Büyükşehir Belediye Başkanım Muhittin Böcek'in katılımıyla meclis üyelerimiz Ali Şahin, Hüseyin Yaman, Erkan Demirci ile yaptığımız görüşmede çevre ve iç düzenlemesinin ihale ve yapımına ilk fırsatta başlama sözünü Böcek'ten aldık.  3 yıldan beri mezarlık için bizzat uğraşan Ali Şahin başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2022, 16:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tamer Yenim
Tamer Yenim - 2 hafta Önce

Konaklı'nın en büyük sorunlarından biri olan toplu ulaşım sorunu sayın yetkililer tarafından başkan beye iletildiğini ümit ediyorum. Sayın Muhittin Böcek başkanın seçim öncesi vaatleri arasında da yer alan Konaklı - Alanya toplu taşıma sorunu hâlâ çözülmüyor. Km olarak en pahalı , klimasız ve eski araçlar , Başta hastane olmak üzere br çok yere aktarma yapma zorunluluğu, engelli ve yaşlıların ücretsiz ulaşım haklarını kullanmadıkları oteller bölgesine yakışmayan bu hizmet neden çağa uymuyor Tünellere kadar gelen araç neden Konaklı'ya giremiyor bütün Antalya ve Alanya'nın doğu kısmı ( kargıcak - Mahmutlar) iyi hizmet alırken Konaklı üvey evlat mı Türkiye'de 1 $ yada 1 € ücretli 7 km mesafe eski model araçlı turizm bölgesi ulaşımı var mı bilmiyorum Üstelik ünv ve ünv diş hastanesi olan bir mahalle çok yazık gerçekten yakışmıyor.

SIRADAKİ HABER

banner107

banner169