banner84

MÜSİAD'ın konuğu Sönmez oldu

MÜSİAD Alanya Şube yönetimi Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez'in konuk edildiği Ocak ayı kahvaltılı istişare toplantısını gerçekleştirdi.

MÜSİAD'ın konuğu Sönmez oldu
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy ve yönetimi aylık olağan istişare toplantılarını Oba Mahallesi'nde bulunan bir kafede gerçekleştirdi. MÜSİAD'ın istişare toplantısının bu ayki konuğu ise Konaklı eski Belediye Başkanı, İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez oldu.
'BİZ ADİL BİR YAPILANMAYIZ'
MÜSİAD Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy, "Bugün Ocak ayı istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızın MÜSİAD ailesine, iş dünyasına ve Alanyamıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu ayki konuğumuz Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez. Biliyorsunuz Aralık ayındaki kahvaltıda mevcut Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel beyi davet etmiştik. Kendisi sizlerle sohbet etmiş, ileriye yönelik projelerini, ne yaptığını ve yapacaklarını anlatmıştı. Bizim MÜSİAD olarak önce ahlakı, adaleti, manevi ve helal kazancı merkezine koymuş bir iş adamları yapılanması olarak adil olmamız gerekiyor. Şu anda sahadaki adaylarımızdan bir tanesi de Konaklı eski Belediye Başkanımız sayın Abdullah Sönmez beyi de davet edelim istedik. Kendisi size projelerinden bahsetsin, kendini tanıtsın istedik. Ayrıca başkanımızın bir sloganı varmış, 'Abdullah Sönmez Sözünden Dönmez' diye. Biz de bir iş adamları yapılanmasıyız. Dolayısıyla size tavsiyem burada alabildiğiniz kadar söz alın kendisinden, nasıl olsa dönüş yok. Bu fırsatı değerlendirin" dedi.
'ÜRETMEK SİZE, UYGULAMAK BİZE AİT'
Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez de, "Bu şehri ben değil hep beraber yöneteceğiz. Projeyi ben değil hepimiz üreteceğiz. Hep beraber en güzel şeyleri yapmak için mücadele vereceğiz. Şehir bizim şehrimiz, şehirde başarıya gitmenin ana temeli sizlerin üretmesidir. Üretmek size, uygulamak bize ait. Davetiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2019, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107