banner129

Müşterinin ayağına kadar giden buharlı oto yıkama hizmeti

Koronavirüsü ile mücadele ettiğimiz şu günlerde GMZ oto yıkamadan yeni hizmet.  GMZ oto yıkama, arabasını yıkatmak isteyenlerin ayağına kadar giderek, mobil buharlı oto yıkama aracıyla hizmet veriyor.

Müşterinin ayağına kadar giden buharlı oto yıkama hizmeti

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ile mücadele ettiğimiz şu günlerde araçlarını dezenfekte ettirmek isteyen araç sahipleri için GMZ oto yıkama yeni bir hizmete başlayarak müşterinin ayağına kadar giderek buharlı oto yıkama hizmetine başladılar. GMZ Mobil Buharlı Oto Yıkama çalışanı Umut Günal başlatmış oldukları yeni hizmet hakkında Alanya Posta Medya’ya açıklamada bulundu, Günal, “Covid zamanında dışarıya çıkmaya korkan veya çekinen insanlara karşı bu tarzda bir yıkama geliştirdik. Yıkamayı buharlı olarak takıyoruz. Suyu tabii ki de makine için kullanıyoruz ama minimum seviyede kullanıyoruz yüzden gün içerisinde veya bir iki günlük randevu alıp ayağımıza kadar gelip yıkamayı yapıyoruz.
'MERAK EDEN ÇOK TALEP EDEN DE'
İsteyene araç içi dezenfekte sini de uyguluyoruz bu sayede virüse karşı korunmuş oluyorlar. Bizde tabii hijyen kurallarına dikkat ederek bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Aslında bunun amacı daha farklıydı tabii bu zamanda herkesin de işine geldi açıkçası. Merak eden çok ve çok talep var şu anda. Daha da tanıtmak istedik bunun için de böyle bir şey geliştirdik” dedi. -Alkın BİRİCİK

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107