banner84

'Muz Konferansı için destek oluruz'

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Uluslar arası Muz konferansına ev sahipliği yapmaktan son derece memnun olacaklarını söyleyerek, "Her türlü desteği vermeye hazırız" dedi

'Muz Konferansı için destek oluruz'
 Muz konusundaki çalışmaları ile tanınan Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Hamide Gübbük ile Alanya Belediye Meclis Üyesi Mehmet Kural, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret etti. Zİraat Fakültesi Öğretim Üyesi Hamide Gübbük, 2016 yılında yapılacak olan Uluslararası Muz Konferansı konusunda Başkan Yücel’e bilgi verdi.
Uluslararası Muz Konferansı’nın Alanya’da yapılabilmesi için Başkan Yücel’den destek isteyen Gübbük, “Bizim için Muz konferansının Alanya’da yapılması muz üreticileri açısından son derece önemli. Sizden manevi destek istiyoruz. Konferansın nerede yapılacağı oylama ile belirleniyor. Ağustos ayı sonunda konferans yeri belli olacak. Sizin destek vermeniz halinde biz konferansın Alanya’da yapılması konusunda hemen girişimlere başlayacağız” dedi.
Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Uluslar arası Muz konferansına ev sahipliği yapmaktan son derece memnun olacaklarını söyleyerek, “Muz üreticileri için de yararlı olacağına inandığım konferansın Alanya’da yapılması için elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.  
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2014, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157