banner84

Nihayet teşrif etti

ALTSO Meclis Üyesi ve eski başkan adayı Tuna, 4 yıl aradan sonra nihayet meclise teşrif etti. Başkan Şahin'in, "Sizi görmek büyük mutluluk. Her mecliste görmek isteriz" diye karşıladığı Tuna'nın verdiği, "Ben avara değilim ki" cevabı salonda bulunan üyeleri şok etti

Nihayet teşrif etti
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Meclisi'nde dün ilginç bir diyalog yaşandı. Seçimlerde ALTSO Başkanı Şahin'in rakibi olan Meclis Üyesi Mustafa Tuna, yaklaşık 4 yıl aradan sonra meclis toplantısına katıldı. Uzun aradan sonra Mustafa Tuna'yı mecliste gören Başkan Şahin, "4 yıl aradan sonra sizi görmek büyük mutluluk. 4 yılda bir değil, her zaman sizi mecliste görmek isteriz" diyerek karşıladı.
'BEN AVARA DEĞİLİM'
Şahin'in bu sözlerine ilginç bir cevap veren Tuna, "Ben avara değilim ki her zaman buraya geleyim" dedi. Tuna'nın bu sözlerine Şahin, "Sizi üyeler seçiyorsa ve bu yetkiyi veriyorsa gelmelisiniz ve hiç olmazsa onların verdiği emekleri unutmayın. Buraya gelen herkes avara değil ama geliyorlar" diye karşılık verirken, Tuna'nın sözleri salonda diğer üyeleri şok etti.
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2017, 19:47
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107