banner84

Öğrenciler resim yaptı

Cikcilli Mehmet Emine Öncü İlkokulu 1-E ve 2-C sınıfı öğrencileri ‘Resim Atölyem’in (My Painting Workshop) adlı eTwinning projesinin final çalışması kapsamında çevre okullardan davet ettikleri misafir öğrencilerle kurdukları resim atölyesinde doya doya resim yaptı.

Öğrenciler resim yaptı

1-E Sınıf öğretmeni Belkıs Ergün ve 2-C sınıf öğretmeni Ferit Can önderliğinde yürütülen ‘Resim Atölyem’ adlı eTwinning projesi kapsamında atölyede ‘Sevgi Hep Vardı’ felsefesi ile yola çıkılarak sanatın verdiği huzur ve mutluluk anlatılmaya çalışıldı. Proje kapsamında öğrenciler geri dönüşüm çalışmaları, ebru çalışması, taş boyama ve tişört boyama çalışmaları ile unutulmaz bir gün geçirdi. Öğrenciler aynı zamanda duvara ve yere serilen rulo kağıtlarda kendilerini resimle ifade etme şansı buldu. 
MİSAFİR OKULDAN GELENLER DE RESİM YAPTI 
Projeye misafir olarak davet edilen İnönü İlkokulu öğretmeni Egemen Özdemir, Bilgi Bulut İlkokulu öğretmeni Özgür Cam, Şehit Zekeriya Zencirli İlkokulu Öğretmeni Nazik Dinç ile Ayşegül Aslan ve öğrencileri atölyelerden istedikleri şekilde faydalanarak resimle kendilerini ifade etmenin mutluluğunu yaşadı. Projeye katılanlar desteklerinden dolayı Alanya  Kaymakamı Fatih Ürkmezer’e, Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz’a, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e, okul müdürümüz Baykul Çetin’e ve ebru çalışması ile kendilerine destek veren resim öğretmeni Nurcan Şam‘a, teşekkür ettiler. -Haber Merkezi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169