Erciş Reşit Çelik İlkokulu ve Anasınıfı öğrencileri, öğretmenlerinin öncülüğünde okulun bahçesinde kalp kaligrafisi oluşturup kartonlara yazdıkları "Annem" yazıları ile Anneler Günü’nü kutladı.Erciş Reşit Çelik anasınıfı öğretmeni Merve Tokuçoğlu, "Anneler Günü için çocuklarımızla bir kalp koreografisi hazırladık. Çocuklar çünkü annelerine böyle güzel hatıralar bırakmayı onlar için emekle bir şeyler hazırlamayı çok seviyorlar. Normal sınıflarımızda da böyle etkinlikler yapıyoruz. Onlar da çok eğlenerek severek bu koreografi de bulunmak istediler ve bunu da tabi güzel bir sürpriz ve hediye olarak annelerimize sunacağız. Çok mutluyuz böyle şeyleri annelerimizi sevindirmeyi çocukları sevindirmeyi öğretmen olarak çok seviyoruz" dedi. (İHA)
Öğrencilerden kalp kareografili Anneler Günü kutlaması
Van’ın Erciş ilçesinde ilkokul ve anasınıfı öğrencileri Anneler Günü’ne özel kalp koreografisi yaptı.
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor