banner165

Öğrencilere sınav öncesi motivasyon

Alanya’da üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere motivasyon dopingi veren Alanya Bilim Kalesi eğitim merkezi, öğrenciler için kahvaltı organizasyonu düzenledi.

Öğrencilere sınav öncesi motivasyon

Öğrencilerin sınav öncesi son haftada moral ve enerjiye ihtiyacı olduğu bu günlerde, Alanya Bilim Kalesi öğrencileri ile kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Bilim Kalesi tarafından düzenlenen etkinliğe Alanya Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, kurumun yönetim kadrosu  öğrenciler ve, öğretmenler katıldı. Öğrenciler etkinlikte sınav öncesi hem stres attı hem de eğlenceli vakit geçirdi. Alanya Posta Medya ekibine konuşan Müdür Ebru Altınkaynak, “ Güzel bir etkinlikle öğrencilerimizle bir araya geldik. Alanya Bilim Kalesi ailesi olarak çocuklarımıza bu zorlu yolculukta eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar dileriz” dedi.
‘ALANYA BİLİM KALESİ AİLESİ OLARAK ÖĞRENCİLERİMİZE MOTİVASYON VERDİK’
Kahvaltı organizasyonunda konuşan Alanya Bilim Kalesi Müdürü Ebru Altınkaynak Alanya Posta Medya ekibine şunları söyledi, “2021-2022 eğitim öğretim yılının yoğun ve tempolu dönemini sonlandırdık. Güzel bir etkinlikle öğrencilerimizle bir araya geldik. Burada hep beraber hem motivasyon hem öğrencilerimizin yanında olmak hem de güzel bir anı paylaşmak adına güzel vakit geçirdik. Biz Alanya Bilim Kalesi ailesi olarak çocuklarımıza bu zorlu yolculuğu sonlandırırken eğitim öğretim yılında başarılar diliyoruz. Girecekleri sınavda aldıkları eğitimin karşılığını alacaklarını umuyoruz” sözlerine yer verdi. -Sabiha TATLIYER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169