banner84

ÖHEP'li öğrenciler Kaymakam'la buluştu

Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Alanya’nın özel eğitim kurumlarından ÖHEP Koleji’ni ziyaret ederek minik öğrencilerle sohbet etti

ÖHEP'li öğrenciler Kaymakam'la buluştu
 ÖHEP Koleji yöneticileri ve öğretmenleri tarafından karşılanan Kaymakam Tanrıseven, okul bahçesinde down sendromlu öğrencilerin el işi sergisini ziyaret etti. Öğrencilerin el işi ürünlerini beğenen ve onları tebrik eden Kaymakam Tanrıseven daha sonra sınıflara girerek öğrencilerle tanıştı.
Kaymakam Tanrıseven öğrencilerin birçoğunun Almanya, Hollanda, İsveç gibi Avrupa ülkelerinden geldiğini öğrenince “ Maaşallah sınıf Birleşmiş Milletler gibi, her ülkeden öğrenci var” dedi. Öğrencilere “Kaymakam ne yapar?” sorusunu yönelten Kaymakam Tanrıseven, öğrencilerden aldığı “İlçeyi yönetir, herkesin hakkını korur” cevabı üzerine öğrencileri tebrik etti.
Kaymakam Tanrıseven daha sonra öğrencilerle birlikte öğle yemeği yedi. Günün öneminin ne olduğunu sınıfa soran Tanrıseven, bir öğrencinin “Dünya İnsan Hakları Günü” cevabı üzerine bu öğrenciyi kutladı. Kaymakam Tanrıseven ziyaret ettiği son sınıf öğrencilerine YGS’de başarılar diledi. Kaymakam Tanrıseven, ÖHEP İlkokulu Müdürü İlyas Kızıl ve Anadolu Lisesi Müdürü Kenan Saygı’dan okulun eğitim ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’in bu ziyaretine, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ve Cumhuriyet Eğitim Vakfı Başkanı Mithat Bileydi eşlik etti.
Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2014, 10:22
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107