banner84

Okurcalar'a yeni modern park

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, vatandaşların boş zamanlarında huzur ve güven içinde dinlenip çocukları ile zaman geçirebileceği yeşil alanların sayısını artırmaya devam ediyor.

Okurcalar'a yeni modern park

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Okurcalar Mahallesi Erenler Erkek Öğrenci Yurdu arkası 310 ada yanında bulunan 5039 metrekarelik yeşil alanda park yapım çalışmalarını sürdürüyor. İçerisinde otopark, bisiklet parkı, mini futbol sahası, basketbol sahası, fitness alanı, büfe-WC, çocuk oyun alanı, aile dinlenme köşesi, yürüyüş eğlenme ve dinlenme alanları barındıracak parkın kısa sürede tamamlanarak hayata geçirilmesi planlanıyor.

“YENİ YAŞAM ALANLARI OLUŞTURUYORUZ”

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar yaptığı açıklamada, “Alanya Belediyesi olarak çocuklarımız için içerisinde yeni nesil oyun gruplarının yer aldığı, daha güzel vakit geçirmeye imkan tanıyan, semt parkı gibi yeni yaşam alanları tasarlıyoruz. Parkımızı kısa süre içerisinde tamamlayarak vatandaşlarımızın kullanımına açacağız. Şimdiden bölge halkımıza ve Alanya’mıza hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169