banner165

Olive Garden iddialı döndü

Alanya’da en özel ve görkemli düğün ve davetlere ev sahipliği yapan şehir merkezine yakın bir o kadar da doğa ile iç içe olan Oba Olive Garden Düğün Salonu yenilenen yüzüyle hizmete açıldı.

Olive Garden iddialı döndü


(Ekmel YILMAZ)- Oba Mahallesi Hayri Doğan Caddesi üzerinde hizmet veren Oba Olive Garden Düğün Salonu 5000 kişilik açık ve kapalı alanda yeni konsepti ile düğün, nişan, sünnet, doğum günü, özel davet ve yemek organizasyonları ile hizmet vermeye devam ediyor. Özgün tasarımıyla, yenilenen yüzüyle kalite ve hizmetten ödün vermeden pandeminin etkisini kaybetmesi ile birlikte baştan sonra yenilenerek sezona adeta bomba gibi hazırlandı.

10 YILLIK TECRÜBE
Evlilik hayali kuranların hayallerini süsleyen prenseslere layık bir konsepte düğün salonuna dönüştürülen Oba Olive Garden işletmecisi Kadı Mustafa Afyoncu Olive Garden’ın hikayesini Alanya Posta Medya’ya anlattı. Yeni sezona yeni konsept ile girdiklerini belirten Afyoncu, “2012 yılında Olive Garden’ı kurduk. Yaklaşık 10 yıldır faaliyet gösteriyoruz. Belirsiz hava koşullarında etkinlikler için kapalı alanımız var. Yeşil doğa manzarasına sahip açık alanımız var. Otopark sorunu son yıllarda bir çok işletme için problem haline gelmeye başladı fakat bizim otopark gibi bir sorunumuz yok. Aynı zamanda ulaşım açısından da Alanya’da merkezi bir noktadayız. 10 yıllık tecrübemizi göz önünde bulundurarak mekanımızı baştan aşağıya değiştirdik. Gelin ve damat giriş yolları, mekan içerisine yapılan organizasyon bölümü, peyzaj düzenlemesi ve havuzda köklü değişiklikler yapıp sahnemizi baştan aşağıya yeniledik. Pandemiden ötürü özellikle son iki yıldır birçok insan düğününü yapamadı. 2022 yılı pandemi sürecinin de etkisinin azalması ile birlikte düğün için çok doğru bir yıl oldu. Çok yoğun bir rezervasyon sürecindeyiz. Özellikle Oba Olive Garden Düğün Salonu’nda etkinliğini yapmak isteyen müşterilerimizin randevu almasını tavsiye ederim.” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2022, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169