banner84

'Ölürüm vatana'

15 Temmuz'da yaşanan darbe girişiminin ardından Alanya'da düzenlenen operasyonlar kapsamında Ufuk Cömertoğlu ve Alper Cömertoğlu ile birlikte 26 Temmuz günü gözaltına alınıp, 13 günlük gözaltı süresinin ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Tolga Cömertoğlu, sessizliğini bozdu.

'Ölürüm vatana'
Kişisel twitter hesabı üzerinden yaptığı 'Susmaya yüreğim dayanmıyor herkes bilsin ki kalkışma gecesi bir çoğunun yüreğinin yemediği saatlerde lanet okudum terörist iblislere!' paylaşımıyla açıklamalarına başlayan Cömertoğlu, şu açıklamaları yaptı:
"Takiye diyenler olmuş hangi takiyecinin yüreği yetmiş de darbe gecesi saat ondan itibaren lanet okumuş terörist ilan etmiş bu iblisleri? Korumalara verdiğim emir biz ölmeden içeri kimse girmeyecek eğer ki geçerlerse bebeğimi karımı bu vatan hainlerinin insafına bırakmayın. Kamera kayıtları cekmecemde kaç kişi saat onda otellerinin önüne barikat yapıp belinde silah darbeci teröristler gelir diye bekledi kapıda? Otellerdeki TÜRK misafirlere sorun kim demiş korkmayın biz ölmeden bu kapıdan içeri kimse giremez diye! Vatan hainliği yaftasını bana iftirayla attınız ya suçsa burdan suç göreceksiniz ilmek ilmek hesabını alacağım fetöcüler sizden alacağım ulan. Fetö iblisleri siz vatanı yıkmak çalmak için yetiştirilmissiniz ama şunu iyi bilin beni de babam sizin gibilerle savaşmak için yetiştirdi.
Beni tanıyıp düşman olanlar bile bilir yüreğimi bu Fetö hainlerinin infaz listesi açıklansın ilk onda ismim yoksa namerdim. Benim ne cemaatle ne başka iblisin uşaklarıyla işim olmaz beni suçlayacaksanız beni delilikle beni sinirimle beni fevriliğimle suçlayın! Beni ukalalıkla, kale arkası holigan olmakla, beni saldırgan olmakla beni haksızlığa karşı kaba kuvvet kullanmakla suçlayın. (Ölürüm vatana)
Affedin beni patladım bana ağır gelmişti bu yafta hem de hayatta en düşmanı olduğum Fetö’cülerin yaftası artık dayanamadım dayanamıyorum."

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2016, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107