banner165

Orta Doğu’da yaz kursları başlıyor!

Yıllardır hizmet veren ve Alanya’nın gözdesi Orta Doğu Kurs ve Orta Doğu KPSS merkezinin 18 Temmuz’dan itibaren 8 haftalık yaz kursu dönemi başlıyor. Yaz kursuna kayıt yaptıracak öğrenciler 15 Temmuz'a kadar erken kayıt indiriminden faydalanabilecek

Orta Doğu’da yaz kursları başlıyor!

Alanya’nın en çok tercih edilen ve gözde kurs merkezlerinden olan Orta Doğu kurs merkezinde 18 Temmuz’da başlayacak olan yaz kursu için dönem kayıtları başladı. Güven ve başarının adresi Orta Doğu Kurs Merkezi her sene dereceli öğrencilerle adından söz ettirirken başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Bu sebeple yaz döneminde de öğrenciler için eğitim vereceklerini Alanya Posta Medya ekibine belirten Orta Doğu Kurs ve Orta Doğu KPSS Kursu kurucusu ve matematik öğretmeni Mehmet Kaya, “Orta Doğu kursu zaten başarı prensipli bir eğitim merkezidir. Alanya’nın güven veren ve başarılı markası haline gelmiştir. Bunun içinde çalışmalarımıza son hız devam edeceğiz” dedi.


‘BAŞARILI SÜREÇLERE İMZA ATTIK’
Posta Medya’ya kurs merkezinin faaliyetleri ve başarıları hakkında bilgilendirme yapan Kaya, “ Alanya’daki Orta Doğu kursumuz olarak 2021-2022 eğitim öğretim dönemimizde başarılı kadromuz ile sistemli çalışmamız ve prensipli ilkelerimiz ile biz başarılı süreçlere imza attığımızı düşünüyoruz. Bunu geçtiğimiz dönemde de sınava giren öğrencilerimiz ile görüştüğümüz zaman sonuçların geri dönüşleri hep başarıya doğru gitti. Biz çok emek verdik, öğrencilerimiz çok emek gösterdi.  İyi çalışmalar çıkardığımızı söyleyebiliriz” sözlerine yer verdi.
‘TÜM ÖĞRENCİLERİMİZ İLE İLETİŞİM HALİNDEYİZ’
Geçtiğimiz hafta yapılan sınavın ardından tüm öğrenciler ile iletişim halinde ilerlediklerini ifade eden Kaya, “Rehberlik servisimi ve idari kadromuz ile beraber sınava giren tüm öğrencilerimize ulaştık ve geri dönüşler aldık. Hepsinin moralinin çok iyi olduğunu ve sınav sonuçlarından istedikleri başarıları elde edebileceklerini ve tüm öğrencilerimizin güzel sonuçlar alacağını düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.
‘ORTA DOĞU GÜVEN VE BAŞARININ MARKASI’
"Orta Doğu kursu zaten başarı prensipli bir eğitim merkezidir" diyen Kaya, "Bizim bunun için kriterlerimiz vardır. Birincisi alanında uzman başarılı öğretmen kadrosu, kurum içinde kurduğumuz öğrenci ve veli iletişimi ile beraber biz her zaman başarıya odaklandık. O yüzden Orta Doğu kursu Alanya’nın güven veren ve başarılı markası haline gelmiştir. Buraya gelen hiçbir velimizin hiçbir öğrencimizin emekleri boşa gitmeyecektir. Ve biz bu emekler için en üst seviyede çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. - Sabiha Tatlıyer

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2022, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169