banner84

Otopark çöplüğü

Binlerce motosiklet ve araç, Cikcilli Mahallesi'nde Arslan yediemin deposunda çürümeye terk edilirken, turistlerin de yaşadığı bölgedeki görüntüler ise turizme darbe vuruyor.

Otopark çöplüğü

LÜKS siteleriyle bilinen Cikcilli Mahallesi'nde Necip Arslan'a ait yediemin deposu, aynı zamanda İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Amirliği tarafından da kullanılıyor. Kaza yapıp kullanılmayacak hale gelen araçlar, sahipleri belirlenemeyen otolar ve polis tarafından yakalanan motosiklet ve araçlar nedeniyle yediemin deposu dolup, taşarken, adım atacak yer de kalmadı. Bir aracın hazineye devredilinceye kadar yaklaşık 3 yıl bekletildiği otopark vatandaşlardan da büyük tepki görüyor.

"ŞEHİR DIŞINA ÇIKARILMALI"

Yaşam merkezine dönüşen Cikcilli'de lüks sitelerin bulunduğu bölgede kalan otoparkın görüntü kirliliğine neden olduğunu ifade eden vatandaşlar, "Bu bölgede turistler yaşıyor. Balkonumuza bile çıkmaktan utanıyoruz. Balkonumuza çıkarak, tek gördüğümüz manzara motosiklet ve araç çöplüğüdür. Bu yediemin deposunun şehir dışına çıkarılmasını istiyoruz. Çünkü bu görüntü hem bizlerin, hem de turistlerin istemediği bir görüntüdür. Biran önce ilgililerin bu konuda gerekli çalışmayı yapmasını istiyoruz" dediler

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2015, 00:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107