banner84

Özel öğrenciler Başkan Yücel'e tablo hediye etti

**

Özel öğrenciler Başkan Yücel'e tablo hediye etti

 Özel Özgün Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, psikolog Feridun Özdeş önderliğinde Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ederek, resim atölyelerinde yaptıkları bir tabloyu hediye ettiler.

Atölyelerinde el sanatları,  resim, takı tasarım ve seramik çalışmalarının yapıldığını belirten psikolog Feridun Özdeş, Alanyalı gönüllülerin kurduğu Engelsiz Yaşam Evi Derneği’nin faaliyetleriyle ilgili de bilgi verdi.

Engelsiz Kent Alanya’nın Avrupa standartlarına yakın engelsiz bir şehir olduğunun altını çizen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Engelliler için verilecek tüm hizmetlerin altyapılarını tamamlıyoruz. Merkezdeki çalışmalarımızı yeni mahallerimize de yayacağız” dedi.

Hazırlanan projelerin 4 engel gurubunun da ( zihinsel, bedensel, görme ve işitme engelli) dikkate alınarak hazırlanmasının daha verimli olacağını belirten Özel Özgün Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucusu psikolog Feridun Özdeş, Belediye Başkanı Yücel’e engellilerle ilgili yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, başarılar diledi. Öğrencilerle yakından ilgilenen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, öğrencilerin hediye ettiği el emeği tablo için onlara çok teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2014, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157