banner84

Özgenç aday adaylığını açıkladı

2015 genel seçimler yaklaşırken, milletvekilliğine soyunan siyasetçiler de ortaya çıkmaya başladı. Önceki Belediye Başkanı Cemburak Özgenç, sosyal medyadan milletvekili seçimlerinde aday adayı olacağını açıkladı.

Özgenç aday adaylığını açıkladı
 ÖNCEKİ gün Belediye Başkanı Cemburak Özgenç, 2015 yılında yapılacak olan Genel Seçimde CHP’den milletvekili aday adayı olacağını açıkladı. Açıklamasında “Parti tabanımız teveccüh gösterirse; 10 yıllık deneyim ve bilgi birikimimizi ülkemiz politikasına yansıtmaya çalışacağım” ibarelerini kullanan Özgenç, ilçede aday adayı olacağını açıklayan ilk milletvekili aday adayı oldu. CHP’de aday adaylığıyla ilgili çalışmalar yapan Gazipaşalı Murat Özçelik uzun zamandır çalışmalarına devam ederken, isminin bir gazetede aday adayı olarak anılması üzerine açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Bülent Kocabaş  ise aday adayı olmayacağını kaydetti.
KOCABAŞ: ADAY ADAYI DEĞİLİM
KOCABAŞ açıklamasında, “Değerli partililerim, arkadaşlarım, değerli hemşerilerim,  bir gazetede Milletvekili Aday Adayları ile ilgili olarak yer alan bir haberde benim de ismim bilgim dışında geçirilmektedir. Benim bu yönde bir beyanatım ya da şimdiden bir karar oluşumum yoktur. Bu konu ile ilgili herhangi bir karar oluşumu ve değerlendirme parti tabanımızla, değer verdiğim parti büyüklerimle, siyasi yol arkadaşlarımla, il ve ilçe yönetimimizle, arkadaş, dost ve ailemle tarafımca yapılmamıştır. Zamanı, mecrası, koşulları oluşmayan bir süreçle ilgili olarak; şimdiden şahsi bir tavır ve karar belirleme yöntemi benim siyasi kültürümde yer almamaktadır. Ben ve ilce yönetimimiz su an ilçemizde partimizi 2015 Genel seçimlerinde nasıl birinci parti yaparız çalışmaları ile meşgulüz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107