banner129

Posta Medya yeni yayın döneminde

Alanya Posta TV yeni sezonuna gümbür gümbür başlıyor. Her kesime hitap edecek, kente dair her konunun gündeme geleceği yayınlarıyla Posta TV, izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Posta Medya yeni yayın döneminde

25 Mart 2019 itibariyle 2020-2021 yayın dönemine yeni içerikleri ve farklı formatıyla ‘Merhaba’ diyor. Posta TV’nin yeni yayın dönemi öncesi içerik ve hedefleri konusunda bilgi veren Alanya Posta Medya Gurubu’nun sahibi olduğu ALBAS Basın Yayın Dağıtım Bilişim Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Karagöz şunları söyledi: Alanya Postası Gazetesi’nin kuruluş tarihi olan 2005'ten bugüne yayıncılık anlamında Alanya'da denge olduk. Alanya Posta Medya olarak 2019 yılında Alanya Posta TV’yi de bünyemize katarak yolumuza emin adımlarla, ilk günkü heyecan ve kararlılıkla devam ediyoruz. Çizgisi, duruşu değişmeyen, dün ak dediğine bugün kara demeyen bir anlayış ile, siyasi hesaplar peşinde olmadan devam eden Posta Medya, yeni yayın kuruluşu Posta TV ile yayıncılığa yeni bir soluk getirdi. Deneyimli bir ekiple, güvenilir yayıncılığın adresi olan Posta TV, yeni dönemde de yalnız kendisi ile yarışacak. 
İZLEYİCİMİZİ KANDIRMADIK 
Yayınlarına başladığı ilk günden beri gerçekçi ve samimi olmayı kendisine hedef seçen Posta TV, satın alınmış, şişirilmiş izleyici grafikleri ile okurlarını hiç kandırmadı. Siyasi hedef ve intikamla hareket etmedi. Kendi hedeflerimiz doğrultusunda yayın politikası oluşturup, hedefine ulaşamayınca rakiplerine saldırmadı. Duruşu ve dengesi olan Posta TV, asla dengesiz olmadı. Yeni yayın dönemine de bu moddo ile hazırlanan web tv’miz dünyaya Alanya’dan seslenecek içerikte yayınlar hazırladı." 
SPORUN NABZI ‘BASIN TRİBÜNÜ’NDE
Deneyimli spor gazetecisi-televizyoncu Ercan Yıldırım’ın sunduğu Basın Tribünü, her pazartesi saat 19.30’da ekrana gelecek. Bu akşam ekrana gelecek programda Ercan Yıldırım ve Ömer Şafak yeni sezonu yorumlayacak.
‘ARTI HABER’ HER SALI
Salı günleri ise Özgür Yılmaz’ın sunduğu, özgün içerikli programı 'Artı Haber' ekrana gelecek. Program ana haber bülteninin ardından saat 19.30'da ekranda olacak. 
GEÇMİŞİN PERDESİ ARALANACAK
Tarihçi Raşit Fehmi Raşitoğlu'un sunduğu Geçmişten Geleceğe Alanya programı yeni yayın döneminde her Salı günü saat 21.00'de ekrana gelecek. Alanya'nın tarihini kendine has üslubu ile anlatacak olan Raşitoğlu, yaşanmışlıkların peşine düşecek.
GÜNDEMİN YORUMU 5X5’DE 
Yeni yayın döneminin sürprizi, ilk kez ekrana gelecek program 5x5 olacak. Deneyimli gazeteciler Gaye Coşkun ve Hilmi Karagöz'ün birlikte sunacağı 5x5 kısa ve net yanıtları ile ekranın en hızlı programı olma hedefinde. 5 soruya 5 dakika yanıt süresinde ekranda kalacak program uzunluğu ile değil, kısalığı ile tartışma yaratacak. 5x5 Çarşamba saat  16.00'da ekrana gelecek. 
PİANOFORTE BAĞIMLI YAPACAK
Alanya Posta Tv’nin yeni yayın dönemindeki en yeni programlarından biri ise Rayıf Doğrulu’nun sunacağı PİANOFORTE olacak. Kültür-sanat hayatına mercek tutacak program Çarşamba akşam 19.30’da ekrana gelecek. 
BAŞARI ÖYKÜLERİ BU PROGRAMDA
Yeni dönemin yeni programlarından birisi de Hayal Başar'ın sunacağı Hayal Et Başar olacak. Perşembe akşamları saat 19.30'da ekrana gelecek programda kişiler ve firmaların başarı öyküleri konuşulacak. 
HABERİN MANŞETİ CUMA GÜNÜ  
Gündemin seyrini değiştiren Alanya Posta TV'nin sevilen programı, 17 yıldır ekranda olan Gaye Coşkun'un sunduğu Haberin Manşeti programı  Cuma akşamları saat 19.30'da izleyicisini yine ekrana kilitleyecek. 
HAFTA SONUNUZ Bİ KAHVE MOLASI 
Alanya Posta TV, hafta sonunu renklendirecek, Gülay Şahin'in sunacağı Bi Kahve programı ile cumartesi günlerinize talip. Program cumartesi akşamları saat 19.30'da ekrana gelecek program kahve eşliğine, kahve tadında olacak.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2020, 10:21
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107