banner84

'Projede Türel'in imzası var'

Gedevet Yaylası Güzelleştirme, Geliştirme ve Yaşatma Derneği Başkanı İbrahim Işık, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e övgüler yağdırdı.

'Projede Türel'in imzası var'
Kerim TOKSÖZ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Gedevet Yaylası Güzelleştirme, Geliştirme ve Yaşatma Derneği ve eski ALKOD Başkanı İbrahim Işık'ı ziyaret ederek, şehrin sorunlarına ilişkin fikir alışverişinde bulundu. Büyükşehir Kanunu ile birlikte Alanya'nın en önemli sorunlarının çözüldüğünü söyleyen Dernek Başkanı İbrahim Işık, "Alanya'nın her noktasında içme suyu sorunu vardı. Bu sorun Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel sayesinde çözüldü. Yayla yollarımız sıcak asfaltla buluştu, çocuklarımız parka kavuştu" diyerek Türel'e övgüler yağdırdı.
"ŞEHİR NAKIŞ GİBİ İŞLENİYOR"
Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin her köşesinin nakış gibi hizmetlerle işlendiğini de ifade eden Akış, "Alanya'nın Ticaret Lisesi ile Telekom Kavşağı'nda iki tane Katlı Kavşak inşa edildi. Her iki Katlı Kavşak Projesi'nin şehrimize kazandırılmasında Menderes Türel'in katkısını hizmet ustasının işi. Bugün o iki projeye hizmete giriyorsa bu projelerde Menderes Türel'in imzası var. Kendisine Alanya trafiğini rahatlatacak çalışmalara imza attığı için Türel'e Dernek Yönetimi ve üyelerim adına çok ama çok teşekkür ediyorum" dedi. Işık, yaptığı hizmetlerden dolayı Türel'e dernek adına plaket takdim etti.
Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 18:36
banner140
YORUM EKLE
YORUMLAR
merve
merve - 3 yıl Önce

Bu adam Alanya,ya tramvayda getirirse şaşmayın meyve veren ağaç herzaman taşlanır.hadi daha iyisini siz yapın görelim.

SIRADAKİ HABER

banner107