banner84

Rusya'da işlem tamam

Rusya'nın en önemli turizm fuarı olan Uluslararası MITT Moskova Turizm Fuarı sona erdi. ALTSO, fuarda ALTAV ve ALTİD ile birlikte açılan Alanya standında Alanya'yı tanıttı

Rusya'da işlem tamam
Alanya, MITT Moskova Turizm Fuarı’nda Kültür ve Turizm Bakanlığı standında Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO), Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) ile Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) ortaklığında “Çatı Projesi” kapsamında tanıtıldı. Alanya standını, Kültür ve Turizm Bakanı eski yardımcılarından Antalya Milletvekili Aday Adayı Abdurrahman Arıcı ve İl Kültür Turizm Müdürü İbrahim Acar, KKTC Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş başta olmak üzere çok sayıda kişi ziyaret etti.
ALANYA ÜRÜNLERİ DAĞITILDI
MITT Moskova Turizm Fuarı’nda yer alan Alanya standında ziyaretçilere Alanya yazılı güneş gözlükleri, üzerlerinde Alanya ve gülümseyen güneş yer alan bileklikler, mouse pad, 4 dilde Alanya tanıtım videosu yüklü 8 GB flash bellek, kalem, cep telefonu yedek batarya ve buzdolabı süsleri hediye edildi. 30 bin Alanya materyaline adeta hücum eden Ruslar, daha önce Alanya’da tatil yaptıklarını ve yeniden tercihlerinin Alanya olacağını söyledi.
EN İYİ TANITIMI YAPACAĞIZ
Fuarı değerlendiren ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya standının gördüğü ilgiden memnun olduğunu belirterek, “Bu yıl Rusya'da yaşanan Ruble krizi nedeniyle MITT Moskova’ya ayrı önem verdik. Bu ülkelerde yaşanan krizi fırsata çevirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Fuara özel tanıtım materyalleri hazırladık. Bu materyallerin maliyeti zannedildiği gibi çok yüksek değil. Biz istendiğinde etkili tanıtım yapılabileceğini gösterdik. Seneye hedefimiz her fuarda en az 100 metrekare büyüklüğünde Alanya stantları açmak, her fuara 500 bin tanıtım materyali ile gitmek. Örneğin Alanya çantası, her fuarda büyük ilgi görüyor. Ve 100 bin Alanya çantasının maliyeti çok düşük. Biz Alanya olarak güçsüz değiliz, amacımız en güzel, en büyük tanıtımı yapmak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2015, 17:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107