banner84

'Sağlık durumum iyi'

CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, CHP 22. Dönem Antalya Milletvekili Osman Özcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ı ziyaret etti.

'Sağlık durumum iyi'

CHP’nin 97. Kuruluş yıldönümü ile ilgili bir video hazırlığı yapan CHP Alanya İlçe Başkanlığı eski ilçe başkanı, 22. Dönem Milletvekili Osman Özcan’ın görüntülerini çekmek için gittiği Gazipaşa’da, Gazipaşa Mehmet Ali Yılmaz’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Yılmaz; “Alanya İlçe Başkanı, Yönetim Kurulu ve köylüm kıymetli Osman vekilimizin nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. Burada çok güzel bir proje için buluştular. Bu vesile ile bizleri de ziyaret ettiler. Başkanımıza, yönetimine ve Osman vekilimize tekrar teşekkür ederim” dedi. CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ise yaptığı açıklamada, “Partimizin 97. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir çalışma yürütüyoruz. Bu kapsamda eski ilçe başkanımız ve milletvekilimiz Osman Özcan ile Gazipaşa’da buluştuk. Belediye Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz’ı ziyaret ettik. Osman vekilimize ve Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz’a misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 22. Dönem CHP Antalya Milletvekili Osman Özcan, “İlçe Başkanımız Coşkun Karadağ, yönetim kurulu üyeleri ve Mehmet Ali Yılmaz ile güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Hepsine teker, teker teşekkür ederim” dedi.
ÇIKAN HABERLER ASILSIZ
Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz korona virüse yakalandığına dair çıkan haberler sonrası Alanya Posta TV’nin sorularını yanıtladı. Yılmaz “ Çıkan haberler asılsız, gayet sağlıklıyım” açıklamasında bulundu. -Rayıf DOĞRULU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107