banner84

Şahin'den bayramda gövde gösterisi

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, bayramın ilk gününde geniş katılımlı bir törenle oda binasında bayram kabulü yaptı. Şahin’i bayramda ziyaret edenler arasından tedavisine gitme sürüce maddi ve manevi büyük destek verdiği SMA hastası Ahmet Bebek de yer aldı.

Şahin'den bayramda gövde gösterisi

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde oda binasında bayramlaşma programı yaptı. Şahin'i bayramlaşma töreninde yönetim kurulu ve meclis üyeleride yalnız bırakmadı. Kalabalık katılımın olduğu bayramlaşmaya üyelerin yanı sıra İyi Parti İlçe Başkanı Alper Arıkan, Esnaf Odası Başkanı Nuri demir, Bakkallar Odası Başkanı Velittin Yenialp, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adaylarından Tunahan Toksöz ve Bilal Gömeç ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Başkan Şahin’in bayramlamaya gelenler arasında ABD’de SMA Tip 2 hastalığı tedavisini görüp Alanya’ya sağlıklı bir şekilde dönen Ahmet Bebek’te vardı. Başkan Şahin, Ahmet Bebek ve ailesiyle yakından ilgilendi. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin daha sonra Alanya Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen resmi bayramlaşma törenine katılarak protokol üyeleri ve vatandaşlarla bayramlaştı.
Kalabalık bir grupla hatıra fotoğrafı çektiren Şahin "Çok değerli dostlarımızla oda binamızda yoğun katılımla gerçekleştirdiğimiz bayramlaşmanın ardından hep birlikte protokol bayramlaşmasına katıldık. Bayramın bir kez daha güzel Alanyamız, ülkemiz ve İslam Alemi’ne hayırlara vesile olmasını temenni ederim" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169