banner84

Şahin kahvaltıda buluştu

**

Şahin kahvaltıda buluştu
 ALTSO Başkanı Şahin, marketçiler ile gıda toplancılarına mensup oda üyeleri ile dün Öğretmenevi'nde kahvaltıda buluştu. 
Şahin, kahvaltının ardından bir konuşma gerçekleştirerek, ALTSO yönetim kurulu faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Şahin, üye odaklı projelere önem verdiklerine dikkat çekerek, yapılan projeler hakkında bilgilendirme yaptı. Şahin, sosyal medya, asistan servisi, yurt dışı iş gezileri, asistan servisi, vize ofisi ve stikır çalışmaları gibi konulara değinerek, üyelerin istekleri doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.
"ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK"
Seçimden önce söz verdikleri gibi üyelerle bir arada olabilmek için kahvaltılı toplantıyı düzenlediklerini ifade eden Şahin, “Üyelerimizle her zaman birlikte olacağız, onların sorunlarını dinleyip çözüm üretmeye çalışacağız. Bu kapsamda ilk olarak ALTSO-Ankara irtibat ofisini üyelerimizin hizmetine açtık. Bundan ayrı olarak odamız bünyesinde hukuk ofisimizi açtık. Her Çarşamba ve Cuma günleri ALTSO üyelerine hukuk danışmanlığı hizmeti veriliyor. ALTSO yönetimi olarak odamıza bir de cenaze arabası kazandırdık. Bunu oda bütçesinden tek kuruş çıkmadan, yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımızın desteğiyle üyelerimizin hizmetine sunduk” dedi.
"ZAM YAPMADIK, TASARRUF YAPTIK"
Üye aidatları konusunda da önemli bilgiler paylaşan Şahin, üye aidatlarına zam yapmadıklarını belirterek, “ALTSO bünyesinde kullanılan internet, sms ve telefon ücretlerinde yeni düzenlemeler yaptık. Yeni anlaşmalar neticesinde odanın bütçesine yansıyan yükü hafiflettik. Yaklaşık yüzde 30-40 oranında rakamlarda para odamızın bütçesinde kaldı” diye konuştu.
Şahin’in konuşmasının ardından kahvaltıya katılan üyeler, yaşadıkları sıkıntıları ve yapılması istedikleri projeler konusunda söz alarak, Şahin’e ilettiler. Şahin, üyelerden gelen istekleri tek tek not alarak, gereken çalışmaların yapılacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2014, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157