banner84

Sahte profil ile itibarsızlaştırılmaya çalışıldı

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin'e bir kumpas girişimi daha. Sosyal paylaşım sitelerinde sahte bir hesaptan Şahin'e itibar suikastı yapılmak istendi.

Sahte profil ile itibarsızlaştırılmaya çalışıldı

FETÖ'nün hain darbe girişimi sonrasında kurulan kumpasın yargı tarafından ortaya çıkarılarak aklanması sonrası şimdide ALTSO Başkanı Mehmet Şahin için cinsel içerikli yeni bir komplo kurulmak istendi.
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin'e sahte profillerle sosyal medya üzerinden 21 saniyelik kurgu bir video ile itibarsızlaştırma girişi yapıldı.
Cinsel içerikli bir kurgu konuşma içeren sanal saldırı tepki çekerken, Şahin, "bu tür kumpasları kuranlar asla emellerine ulaşamaz. İnandırıcı olmaktan uzak saldırılar karşısında boyun eğmemiz beklenmesin. Bizi çekemeyenler olabilir, ancak biz sözlerimizi yerine getirerek çalışmaya, mücadele etmeye devam edeceğiz. Alanya'da halkımızda ülkemizde hukulta kimin ne olduğunu bilir. Geçmişte de kumpas kurmak isteyenler oldu. Nasıl onlarla huhuki zemininde mücadelemiz sayesinde haklılığımızı ortaya çıkardıysak bu alçak saldırı hakkında da suç duyurusunda bulunup gerekli hukuki mücadeleyi vereceğim" dedi.

Mobil Bildirim

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107