banner84

Sarıca güven tazeledi

SP Alanya İlçe Teşkilatı'nın 7. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut Başkan Sarıca yeniden güven tazeledi

Sarıca güven tazeledi

Saadet Partisi (SP) Alanya İlçe Teşkilatı 7. Olağan Kongresi Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Hüseyin Sarıca tek aday olarak kongreye girdi. Kongreye Saadet Partisi il ve ilçe başkanları, siyasi parti ilçe başkanları, oda ve dernek başkanları ile partililer katıldı. Kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
'ALLAH BİZE YARDIM EDECEKTİR'
Kongrenin açılışında konuşan mevcut Başkan Hüseyin Sarıca yaptığı konuşmada, "Kongremizin hayırlara vesile olmasını diler Alanya’mıza ülkemize ve milletimize, dünyamızdan herkese saadetler getirmesini niyaz ederim. Bizler elhamdülillah inançlı insanlarız ve öyle inanıyoruz ki Allah bize yardım edecek ve mutlaka biz galip geleceğiz. Allah bize niye yardım edecek? Biz çünkü her konuda her meselede İslam’ı düşünen bir teşkilatız. Bütün insanlara saadet için çalıştığımızdan dolayı Allah bize yardım edecektir. İkincisi bizler Müslüman olmanın yetmeyeceğini şuurlu Müslümanlar olmamız gerektiğini düşünen ve bunu taşıyan bir teşkilatsız. Bundan dolayı Allah bize yardım edecektir ve galip geleceğiz. Üçüncüsü Kur’an’daki en büyük ibadet cihat ibadetidir. Biz Erbakan hocamızın ifadesiyle siyaset yapmıyoruz cihat yapıyoruz. Bu yüzden Allah bize yardım edecektir" diye konuştu. 
SARICA YENİDEN BAŞKAN OLDU
Sarıca’nın konuşmasının ardından faaliyet, hesap raporları okundu. Yeni yönetim kurulunun da okunmasından sonra Hüseyin Sarıca yeniden Saadet Partisi İlçe Başkanı olarak güven tazeledi. -Alkın BİRİCİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169