banner84

Şehide saygı da kalmadı!

Şehit haberinin Alanya'ya düşmesinin ardından bir çok eğlence mekanının yüksek sesle müzik açmaya devam etmesine vatandaşlar, "Hiç şehide saygınız yok?" diyerek tepki gösterdiler.

Şehide saygı da kalmadı!
Haber Merkezi
Hakkari önceki cuma gece saatlerinde arızalı olduğu belirtilen mühimmatların patlaması sonucu yaşanan olayda 20 asker yaralanmış 7 asker de şehit düşmüştü. Şehit düşen askerlerden birisinin Alanya'da ikamet ettiği belirlenmesi üzerine tüm Alanya yaşa boğulmuştu. Şehit haberinin ardından Alanya'da bir çok eğlence mekanı şehidimize saygısından dolayı mekanlarını kapattı. Bazı eğlence mekanları ise durumu fırsat bilerek mekanlarını kapatmaması vatandaşların tepkisini çekti.

YAZIKLAR OLSUN

Duruma tepki gösteren vatandaşlar, "Alanya'mıza şehit ateşi düştü. Alanya'da bazı vatanını, memleketini, bayrağını seven eğlence mekan sahipleri şehide saygısından dolayı mekanlarını kapattı. Ancak bunu fırsat bilen bazı mekan sahipleri ise mekanlarını açık tutarak gece boyunca yüksek ses müzik açıyorlar. Yazıklar olsun, size hiç mi şehide saygınız yok? Utanmadan bu işyerini açıp hiç bir şey olmamış gibi devam edebilmelerine hayret ediyoruz. Yüreklerimiz yandı bizlerin. Onların derdi ise yalnızca para oldu" diyerek tepki gösterdiler.
Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 22:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107