banner84

'Şehitlerimizi şükranla anıyoruz'

**

'Şehitlerimizi şükranla anıyoruz'
 ADALET ve Kalkınma Partisi (AKP) Antalya Milletvekili Aday Adayı Ömer Kocaman, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü ve şehitler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Mesajında, şehitlik ve gazilik makamlarının ülkemizi ve milletimizi diri, özgür ve bağımsız kılan en yüce değerler olduğunu ifade eden Kocaman, “18 Mart Çanakkale Zaferinin yıldönümü vesilesiyle idrak ettiğimiz Şehitler Günü, bütün şehitlerimizin ve gazilerimizin zaferinin simgesi olmuştur” dedi.
“Şehitlerimiz bizler için cesaret, kararlılık, irade, azim ve yiğitlik timsalidir” diyen Kocaman mesajında şu görüşleri ifade etti: “Şehitlerimizle iftihar ediyoruz. Onlar sayesinde bugün başımız dik. Çünkü onlar ülkemize, milletimize ve vatanımıza onur, özgürlük, bağımsızlık ve özgüven bağışladılar. Şehitlerimiz bizim inancımıza göre hayattalar ve yaşattıkları yüce değerlerle bizlere hayat veriyorlar. Onların özverilerini, bu vatanın bağımsızlık ve özgürlüğü için gösterdikleri fedakarlıkları şükranla anıyoruz. Tüm şehitlerimizin ruhlarını selamlıyor, onların önünde saygı, takdir ve övgüyle eğiliyoruz.”
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2015, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107