banner84

'Şeker tadında bayram yaşatacağız'

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Vatandaşlarımıza ve tatil için şehrimize gelen misafirlerimize şeker tadında bir bayram yaşatacağız” dedi

'Şeker tadında bayram yaşatacağız'
Alanya Belediyesi, üç günlük Ramazan Bayramı süresince 700 personeliyle Alanyalılara ve tatillerini de şehrimizde geçirecek olan vatandaşların hizmetinde olacak. Bayrama hazır olduklarını açıklayan Başkan Yücel, "Turizm bölgesi oldukları için yine binlerce tatilciye ev sahipliği yapacağız. Bunun için de biz yerel yöneticiler olarak gerek temizlik gerekse zabıta hizmetleri başta olmak üzere yapmamız gereken her türlü hazırlığı yaptık. Kolluk kuvvetleriyle, kamu kurum ve kuruluşlarıyla istişareli, kontrollü ve güvenli bir şekilde tüm tedbirlerimizi aldık. Halkımıza ve misafirlerimize şeker tadında bir bayram yaşatmak için elimizden gelen tüm mücadeleleri yapacağız” dedi. 

'700’e yakın günlük nöbetçi personelimizle tatil boyunca hizmet vereceğiz' diyen Yücel, tüm birim müdürlerinin, başkan yardımcılarının ve meclis üyelerinin kendi alanlarındaki konularda da dikkatli bir şekilde çalışacaklarını konularını takip edeceklerini söyledi. Başkan Yücel, “Böyle anlamlı ve güzel günlerde halkın mutluluğu ve huzuru bizler için her şeyden daha önemli. Biz çalışmamıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
ARİFE GÜNÜ MEZARLIKLARDA ÇİÇEK DAĞITILACAK
Arife gün tüm mezarlıklarda çiçek dağıtımı yapılacağını vurgulayan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Çözüm Masası’nın da periyodik olan günlük hizmetlerini 7/24 sürdüreceğini hatırlattı. Yücel, personellerin şikâyet, öneri ve tenkitler alarak sorunların çözümü noktasında da vatandaşlara yardımcı olacaklarını ifade etti.
VATANDAŞLARIN VE İSLAM ALEMİNİN BAYRAMINI TEBRİK ETTİ
Vatandaşların ve tatilcilerin huzurlu bir bayram geçirmesi için Alanya Belediyesi’nin tüm tedbirleriyle bayrama hazır olduğunu bir kez daha hatırlatan Başkan Yücel, “Vatandaşlarımızın, tatilcilerimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını şimdiden tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.
BAYRAMLAŞMA SAAT 10.30’DA 
Protokol ve vatandaşlarla bayramlaşma programının ise bayramın birinci günü 25 Haziran saat 10.30’da Belediye Düğün Salonu’nda yapılacağını hatırlatan Belediye Başkanı Yücel, vatandaşları bayramlaşmaya davet etti. 
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2017, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107