banner84

Serviscilere belge verildi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, C plakası olan servis araçlarına güzergah belgelerini verdi

Serviscilere belge verildi
GÜZERGAH belgelerinin dağıtımı dün Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Tosmur’daki binasında gerçekleştirildi. Belge dağıtım törenine Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, Minibüsçüler ve Servisçiler Odası Başkanı Doğan Bacak katıldı. Törende belge almaya hak kazananlara güzergah belgeleri elden teslim edildi.
Minibüsçüler ve Servisçiler Odası Başkanı Doğan Bacak konuşmasında “Büyükşehir’in meyvelerine Alanya’da yemeye başladık. Her şey yolunda gidiyor. Hizmetler gayet güzel. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ve ekibine teşekkür ediyorum“ dedi.
"STK'LARLA ORTAKLAŞA ÇALIŞACAĞIZ"
ALANYA Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ ise, her alanda olduğu gibi ulaşım konusunda da sivil toplu örgütleri ile işbirliği içinde çalışıyoruz. Bu işbirliğimiz sürecek. Bugün güzergah belgesi alan servisçilere belgelerini verdik. Talep eden diğer servisçilerin işlemleri devam ediyor. Önümüzdeki günlerde onları da dağıtacağız“ dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107