banner84

SGK'dan ALSİAD'a ziyaret

Alanya Sosyal Güvenlik Kurumu yeni müdürü Muharrem Kaya Alanya Sanayici ve İşadamları Derneği ALSİAD`a tanışma ziyaretinde bulundu.

SGK'dan ALSİAD'a ziyaret
ALSİAD Başkanı Akın Tabaklar ve yönetim kurulu ile tanışma toplantısında bir araya gelen Kaya, "Buradaki anlayışımız önce kurum olarak, sonra kendim şahsi olarak Alanya halkımıza 7/24 hizmet etmek. En küçük bakkalımızdan, en büyük şirketimize sahip çıkmak. İşletmelerin büyüklüğü küçüklüğü önemli değil, herhangi bir sorun olduğunda bize bilgi verdiğiniz takdirde mutlaka desteğimizi vereceğimizi bilmelisiniz" dedi.
'İŞÇİYİDE İŞ VERENİ DE KORUYACAĞIZ'
KAYA," Biz kurum olarak işçiyi de koruyacağız, işvereni de koruyacağız. O nedenle beni istediğiniz zaman arayabilir, sorunlarınıza birlikte çözüm bulabiliriz" dedi.
'EKSİKLİKLER GİDERİLİYOR'
ALSİAD başkanı Akın Tabkalar, SGK müdürü Muharrem Kaya`ya ziyaretlerinden dolayı son derece memnun olduğunu dile getirerek, "Öncelikle görevinizde başarılar diliyorum. Bizler işletmeler olarak sizlerin desteklerine, bilgilendirmelerine ihtiyaç duyuyoruz. Bu bilgilendirmeler doğrultusunda işletmelerimizdeki eksiklikleri gideriyor, yanlışlarımızı düzeltiyoruz "dedi. İlerleyen günlerde tüm üyelerin katılacağı bilgilendirme amaçlı bir toplantı yapılması kararı alındı.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107