banner84

Sıhhi tesisatçılara seminer verildi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı tarafından Alanya’da faaliyet gösteren sıhhi tesisatçılara atıksu şube yolu eğitim semineri verildi

Sıhhi tesisatçılara  seminer verildi
ALTSO'da düzenlenen seminere Alanya Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, Asat Alanya Şube Müdürü Mustafa Göker, Metal İşleri Odası Başkanı Kerim Taş, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Turan Sağlamel ve sıhhi tesisatçılar katıldı. 
Asat Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı’ndan İnşaat teknikeri  Oğuz Kağan Çatal,  atıksu şube yolu  konusunda sıhhi tesisatçılara inşaat aşaması, sonrasında hatlar döşenirken uyulması gereken konular ve teknik yöntemler hakkında ayrıntılı bilgiler verildi. 
Seminerde konuşan Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, Büyükşehir Yasası’nın uygulanmaya başlanmasından sonra geçiş döneminde  bazı sorunlar yaşandı. Tabi ki yeni bir belediyecilik anlayışını ve sistemini Alanya’da uygulamaya başladık. Geçen sene yaşanan sorunların ortadan kalkması için ekiplerimizi kurduk ve gece gündüz Alanya’ya hizmet getirmek için çalışıyoruz. Önümüzdeki süreç Alanya için çok daha iyi olacak “ dedi. 
Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2015, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107