banner84

Sözler yerine geliyor

Alanya Belediyesi’nin mahallelerde başlattığı yol genişletme, asfalt, içme suyu, asfalt hazırlığı ve cadde düzenleme çalışmaları devam ediyor

Sözler yerine geliyor
 Göreve gelir gelmez doğu, batı ve merkezde oluşturduğu hizmet birimleri ile dört koldan mahallelerin sorun ve sıkıntılarını tespit eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, halka verdiği taahhütleri bir bir yerine getiriyor. Mahallelerin kısa sürede yapılması gereken sorunlarına el atan Alanya Belediyesi, Çıplaklı, Mahmutlar, Cikcikli, Emişbeleni, Payallar, Avsallar, Türkler ile Sugözü Mahallesi’nden sonra  Hacımehmetli ve Oba Mahallesi’nde yol genişletme ve stabilize çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Stabilize satıh düzenlemesinin ardından asfaltlama çalışmasına geçileceğini kaydeden Başkan Yücel, birkaç gün içersinde Çıplaklı ve Oba Mahallesi’ndeki yolların asfaltlanacağını söyledi.
ÇELTİK YAYLASINDA YOL ÇALIŞMASI
Demirtaş bölgesinde oluşturulan hizmet noktasından yaylalara da hizmet akışının devam ettiğini açıklayan Başkan Yücel, “Avsallar, İncekum, Okurcalar, Güzelbağ, Payallar ve Türkler Mahallelerine ait Söbüçimen ve Çeltik Yaylası’nda yol bakım ve onarım çalışmalarımız devam ediyor. Merkez mahallelerimizde yaptığımız tüm hizmetleri en ücra mahallemize ve yaylamıza kadar götürüyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2014, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157