banner84

Tanrıseven göreve başladı

İçişleri Bakanlığı'nın 13.03.2015 tarihli onayı ile tekrar Alanya Kaymakamlığı görevine atanan Dr. Hasan Tanrıseven saat 16:30’da görevine başladı

Tanrıseven göreve başladı
 Tekrar Alanya Kaymakamlığına atanan Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven karşılama yapılmamasını istedi. Kaymakam Tanrıseven “Hizmetlere kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.
14 MART TIP BAYRAMI MESAJI
Kaymakam Tanrıseven, 14 MArt Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Mesj şöyle: "Ülkemizde modern anlamda ilk tıp okulu 14 Mart 1827’de açıldı. 14 Mart, 1919 yılından bu yana Türkiye’de “Tıp Bayramı” olarak kutlanıyor. 
Yaşam için temel şart ve Anayasal bir hak olan sağlıklı yaşam hakkının uygulanırlık durumu, insan hayatına verilen önemin bir göstergesidir. Çağdaş dünyada vatandaşlarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için son zamanlarda sağlık hizmetleri alanında ülkemizde önemli adımlar atılmıştır.
İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi yönünde tıp alanında gelişmeler yaşanırken, sağlıklı bireylerin yetişmesi için toplumun her kesimine büyük sorumluluklar düşmektedir. Elbette en büyük görev ve sorumluluk da doktorlarımızla beraber sağlık çalışanlarımızındır.
Böylesi zor ama onurlu ve kutsal bir mesleği üstlenmiş olan hekimlerimizin, sağlık çalışanlarımızın, gece gündüz her yerde ve her koşulda büyük özveriyle görev yaptıkları kuşkusuzdur.
Bu düşüncelerle, toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına ülkemizin dört bir yanında fedakarca hizmet veren değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum."

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2015, 18:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107