banner129

Tanrıseven, Kütüphane Bağış Protokolüne Katıldı

Kaymakam Vekili Tanrıseven, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (AHEP) ve Kemal Tayyar Hacıkura arasında düzenlenen kütüphane bağış protokolüne katıldı.

Tanrıseven, Kütüphane Bağış Protokolüne Katıldı

 Alanya Hamdullah Emin Paşa (AHEP) Üniversitesi ve Kemal ve Tayyar Hacıkura arasında kütüphane protokolü imzalandı.

Alanya Kaymakam Vekili Dr. Hasan Tanrıseven, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (AHEP) ve Kemal Tayyar Hacıkura arasında düzenlenen kütüphane bağış protokolüne katıldı. Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi’nde düzenlenen imza protokolünde Alanya Kaymakam Vekili Dr. Hasan Tanrıseven, Tayyar ve Mehmet Hacıkura’ya yapmış olduğu bağıştan dolayı teşekkür etti.TANRISEVEN: ”ELBİRLİĞİ İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ”İmza töreninde bir konuşma yapan Alanya Kaymakam Vekili Dr. Hasan Tanrıseven, “Alanya’ya hizmet etmek hepimizin görevidir. Hayırsever vatandaşlarımızla birlikte Kaymakamlığımız, Belediyemiz, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızla elbirliği içerisinde çalışmaları yürüteceğiz. Tayyar ve Mehmet Hacıkura’ya yapmış olduğu bağıştan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise hayırseverlere teşekkür etti. Başkan Yücel, ”Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi’nde düzenlenen imza protokolüne Alanya Kaymakam Vekili Dr. Hasan Tanrıseven, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya HEP Üniversitesi Rektörü Erol Sayın, Tayyar ve Mehmet Hacıkura katıldı.
Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2015, 15:39
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107