banner84

Taşatan müjdesi

Büyükşehir Belediyesi, 2015 yayla dönemi öncesi Alanya için büyük önem arz eden Taşatan Yolu'nu asfaltlayarak, vatandaşların hizmetine sunacak

Taşatan müjdesi
YILLARDIR Alanya’nın gündeminde olan Taşatan Yolu’nun büyük bölümünde genişletme ve asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Yolu kalan bölümünde genişletme çalışmaları tamamlanırken, toprak olan zeminin asfaltlanması yaz sezonuna kaldı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, kışın da bir çok kişinin kullandığı yolun açık tutulması için bölgeye bir kepçe gönderdi. Yağmur suyunun yolu bozmaması için yolun kenarına ark yapılırken, yağışlar nedeniyle heyelan olan yerler de ise kepçe yol açma çalışması yapıyor. 
"YENİ YILDA ASFATLANACAK"
Güney, yapılan çalışmaları incelemek üzere Taşatan’a gitti. Bölgede çalışan ekiple görüşen Güney, "Yolun her daim açık kalması için elimizden geleni yapıyoruz. Yayla sezonu açılmadan önce bu yolun kalan kısmının alt yapısını tamamlayarak asfalta hazır hale getireceğiz. 2015 Haziran ayına kadar da yolun tamamını asfaltlayacağız“ dedi.  
Yayla yollarını da inceleyen Güney, yolların alt yapısı konusunda önümüzdeki süreçte gerekli çalışmayı yapacaklarını kaydetti. 
BÜYÜKŞEHİR GAZETESİ DAĞITILDI
Bölgedeki vatandaşlara Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini anlatan Portakal Gazetesi de dağıtıldı. Vatandaşlar gazeteyi meraklı gözlerle okurken, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları yakından görme fırsatı buldu. Vatandaşlara Güney’e ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e yaptıkları hizmetten ötürü teşekkür etti. 
Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107