banner84

Taşbaşı'nda sıcak asfalt çalışması

Alanya Belediyesi, asfalt çalışmalarını kış ayı olmasına rağmen aralıksız sürdürüyor. Ekipler Taşbaşı Mahallesi'nde sıcak asfalt çalışması yaptılar

Taşbaşı'nda sıcak asfalt çalışması
Alanya Belediyesi ekipleri son olarak Payallar Mahallesi’nde yapılan asfalt çalışmalarının ardından Dim Bölgesi Taşbaşı Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması başlatıldı.
Dim Taşbaşı Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması başlatan Alanya Belediyesi kış ayı olmasına rağmen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Çalışmalarla ilgili bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, buradaki çalışmaların kısa sürede bitirilerek, yolun vatandaşların hizmetine açılacağını söyledi.
Başkan Yücel, “Asfalt çalışmasına büyük önem veriyoruz. 4 merkezden yönetilen şantiye çalışmalarımızla sadece afsalt değil, altyapı, yol açma ve düzenleme gibi çalışmaları aralıksız sürdürüyoruz’ dedi. Taşbası Mahalle Muhtarı Ali İhsan Erat ve mahalle sakinleri bölgelerindeki çalışmalar için Başkan Yücel’e teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 15:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT YETKİN
MURAT YETKİN - 6 yıl Önce

merhabalar; öncelikle belediyemiz güzel çalışıyor ama kargıcak mah.yetginler sok. adresine 100-150 metre kala asvalt çalışması durduruldu şuan yağmur yağdığı için 2 ay dır felan yol dere gibi gerek mahalle muhtarı r.yıldırım gerek mahmutlar şantiye şefi y.akın gerek başkan yard.a.er gerek b.şehir kord.h.güney ile görüşmelerimde hiç bir sonuç alamadım ve yol şuan halen dere gibi neden çalışma yapılmıyor orada yaşayanlar insan değil mi merak ediyorum. teşekkürler.

SIRADAKİ HABER

banner107