banner84

TEMA fidan kampanyası başlattı

Türkiye’nin belirli yerlerinde yaşanan yangınlar sonrasında TEMA Vakfı sosyal medya hesabından 30 Temmuz saat 12:00 itibariyle ağaçlandırılma kampanyası başlatılacağını bildirdi.

TEMA fidan kampanyası başlattı

Bu paylaşım sonrasında orman yangınları için fidan bağışında bulunmak isteyenler detayları araştırmaya başladı. 
Antalya'da Manavgat, Alanya, Gazipaşa, Gündoğmuş, Akseki ilçeleri ile Adana, Osmaniye, Mersin, Kayseri, Aydın ve Muğla'nın Marmaris ve Bodrum ilçesi başta olmak üzere 50'nin üzerinde farklı lokasyondaki yangınlar sonrası TEMA Vakfı kampanya başlattı. Birçok ilde yaşanan orman yangınlarının ardından "Hep birlikte, yaşamı da umudu da yeniden yeşerteceğiz!" sloganı ile başlatılan TEMA fidan kampanyasına vakfın internet sitesi üzerinden katılım sağlanacak. TEMA Vakfı gönüllüsü olmak isteyenlerin de kayıt formunu doldurması gerekecek.

TEMA VAKFI FİDAN BAĞIŞI NASIL YAPILIR?
TEMA Vakfı ağaçlandırma kampanyası, https://www.tema.org.tr/bagislar internet sitesi üzerinden "Bağış Yap" ekranı ile gerçekleşecek. 
TEMA Vakfı'nın Twitter hesabından yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı; "Ülkemizde çıkan orman yangınları sebebi ile zarar gören bölgelerin tekrar ağaçlandırılması için 30 Temmuz saat 12:00'da kampanyamızı başlatıyoruz.” Fidan Birim Bedeli 13 TL (En az 3 adet Fidan Bağışı ile işlem başlatılabilir.) Bu sayfada karşınıza çıkan "Bağış Yap" ekranına tıklayarak fidan bağışını yapabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevde Nur oba
Sevde Nur oba - 11 ay Önce

Türkiye

SIRADAKİ HABER

banner107

banner169