banner84

'Temel atmam, açarım'

Alanya Posta TV'nin canlı yayın konuğu olan Başkan Böcek, kendisine yöneltilen 'temel atmıyor' eleştirilere yanıt verdi. Böcek, "Ben temel atmam, direkt açarım" dedi

'Temel atmam, açarım'

-Ayşe Yağmur MERCİMEK

ELEŞTİRİLERE CEVAP

Göreve gelmesinin ardından, temel atmadığı yönünde eleştirilere maruz kalan Böcek'ten cevap geldi. Böcek, "Bana daha öncede temel atalım diye arkadaşlarımız söyledi. Ama ben 'hayır' cevabını verdim. Temel atmak yok bende. Biz direkt açacağız" dedi.

'DAHA YAZI GELMEDİ'

Aysultan Kadınlar Plajı'nın akıbeti hakkında da bilgi veren Böcek, "7-8 ay oldu hala yazı bekliyoruz. Bazen siyasi parti başkanları Böcek birşey yapmıyor diyorlar. Ama kendilerinin Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne verilmediğinden dahi haberi yok" dedi.

'ALANYASPOR'DAN VAZGEÇMEYECEĞİM'

Böcek, Alanyaspor tesislerine yönelik çalışmalarından vazgeçmeyeceğini söyledi. Ayrıca Alanyaspor'a sürprizinin de olacağını belirterek, "Biz projeleri bir taraftan yapmaya çalışırken, belediye bütçesini de korumak zorundayız. Gelecek hafta yeniden Alanya'ya gelerek hem Alanyaspor'u hemde halleri çözeceğiz" şeklinde konuştu.

HAZİRAN'DA AÇILACAK

Türkler’deki katı atık depolama tesisinin Haziran’da açılacağını söyleyen Böcek, "Her ay buradayız. Yapılması gereken ne varsa yapacağız" dedi.

EMEKLİ KAHVESİ AÇILACAK

Emekli kahvesini Alanya'ya kazandıracaklarını belirten Böcek, "Seçim bildirgemdede vardı. Emekli kahvesi ile ilgili. Şu anda bir çalışma yapıyoruz. Onunla ilgili hiçbir sorun yok" dedi.

'İSTEDİKLERİ YERDE İNECEKLER'

Pozitif ayrımcılık yaptıklarını söyleyen Böcek, Alanya'da saat 22.00'dan sonra her kadının durak haricinde inebileceğini ifade etti. Böcek, "İstediği yerde inebilecek kadınlarımız" diye konuştu.

BATI ÇÖZÜLECEK

Doğu bölgesinin ardından, Batıda yaşanan ulaşım sorunlarınında çözüleceğini ifade eden Böcek, "Batı ile ilgili bugün bir konuşma yaptık. Doğu bitti, sıra batıda. Gereğini yapacağız ulaşımla ilgili hiç merak etmesinler" dedi.

'DİPLOMASI YETMEZ'

Türel ile tartışmaları süren Böcek, Posta TV'de de açıklamalarını sürdürdü ve, "Senin diploman yetmez. Beni halk getirdi. Ben halkıma hesap veririm. Halkımız güvenmeseydi, sizler yanlış yapmasaydınız, bu koltuk da siz otururdunuz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 23:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107