banner84

Türel start verdi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ALBİMO Alanyaspor kamp tesisleri için verdiği sözün ardından Fen İşlerinde görevli mühendisileri Alanya'ya gönderek Oba stadyumu yanındaki arizide inceleme yaptırdı.

Türel start verdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ALBİMO Alanyaspor kamp tesisleri için verdiği sözün ardından Fen İşlerinde görevli mühendisileri Alanya'ya gönderek Oba stadyumu yanındaki arizide inceleme yaptırdı.

İNCELEMELER YAPILDI

Albimo Alanyaspor'a yeni dönemde daha fazla önem vereceğini ifade eden ve iki hafta önce Alanyaspor için Alanya'ya gelen Menderes Türel o toplantıda verdiği sözlerin takipcisi olacağını gösterdi. Menderes Türel dün Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşlerinde görevli mimar ve mühendisleri Alanya'ya gönderdi. İlçe Orman müdürü Cihat Yıkıcı, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erdal Tamrak, ALBİMO Alanyaspor Başkan Yardımcıları Melüthan Çavuşoğlu ve Ahmet Paşaoğlu ie Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde görevli Mühendis Onur Gümüş dün tesisin yapımının düşünüldüğü Oba stadyumu yanındaki yaklaşık 25 dönümlük arazide incemeler yaptılar.

ZİMBİTLİK ALTYAPIYA

Stadyumun kuzeyinde ve güneyinde yer alan iki ayrı Orman arazisinde inceleme yapan heyet aarzi üzerinde yapacağı detaylı çalışmanın ardından tesisin nereye yapılacağına karar verecek. Büyükşehir Belediyesi yetkileleri ayrıca Oba stadyumundaki otopark sorununun çözümü içinde iki ayrı yerde yeni otoparlar yapılması içinde Orman'dan tahisis isteyecek ve otoparklarıda Oba stadyumuna kazandıracak. ALBİMO Alanyaspor Başkan Yardımcısı ve Genel Koordinatörü Mevlüthan Çavuşoğlu,"Bu tesis ALBİMO Alanyaspor A taımının kuklanacağı çok yönlü bir tesis olacak. Zimbitlik tesislerinde ise  yönetim kurulu idari ofisleri aynen kalacak. Ayrıca Aanyaspor Futbol Akademisi binasi olacak ve altyapı takımlarına tahsis edilecek" dedi. Araziyi gezdiler İlçe Orman müdürü Cihat Yıkıcı, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erdal Tamrak, ALBİMO Alanyaspor Başkan Yardımcıları Melüthan Çavuşoğlu ve Ahmet Paşaoğlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi Fan İşleri Müdürlüğünde görevli Mühnedis Onur Gümüş ve Oba Stadyumu yanındaki araziyi incelediler.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2015, 09:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107