banner84

Türkler asfalta kavuşuyor

Alanya Belediyesi batı bölgesinde asfalt startını Türkler Mahallesi’nden verdi. Eski Antalya caddesinde 3 kilometre asfalt hazırlığı yapan Fen işleri ekipleri, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Türkler asfalta kavuşuyor
 Merkez ve kırsal mahallelerde kış ayları boyunca bozulan yollarda düzenleme çalışması yapan Alanya Belediyesi, düzenleme çalışması tamamlanan caddelerde asfalt çalışmalarına başladı. Batı bölgesinde Türkler Mahallesi’nde çalışmalarını sürdüren Fen İşleri ekipleri, Eski Antalya Caddesinde 3 kilometre asfalt hazırlığı yapıyor. 
TOSLAK VE ELİKESİK’TE YENİ YOL ÇALIŞMASI
Mevcut yollarda genişletme, düzenleme ve asfalt çalışması yapan Belediye aynı zamanda vatandaşların talepleri doğrultusunda araç yolu olmayan yerleşim alanlarına da yeni yol açma çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Toslak, Ketenlik mevki ve Elikesik Mahallesi’nde yeni yol açılıyor. Ayrıca Payallar Hizmet Birimine bağlı ekipler, mahalle muhtarları ile vatandaşların yol taleplerini yerinde incelemeye devam ediyor.
BELEDİYE, ÇOCUKLARI DA UNUTMUYOR
Yıllarca hizmetten yoksun kalmış kırsal mahallelerde, yaptığı hizmetlerle vatandaşların yüzünü güldüren Alanya Belediyesi, yol, altyapı ve sosyal yardımlar dışında özellikle okullarda yaptığı yatırmalarla da dikkat çekiyor. Son olarak Güzelbağ Ortaokulunda çevre düzenleme çalışması yapan Belediye, Tolsak Mahallesi Ketenlik İlkokulu’nda da çocukların faydalanması için yapılan çeşmeyi de hizmete açtı. 
Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2015, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107