banner129

Ülkü ocaklarından öğrencilere muz ikramı

Alanya Ülkü Ocakları olarak yüz yüze eğitime başlayan Cikcilli Mehmet Emin Öncü İlkokulu ve Kızılcaşehir İlkokulu öğrencilerini ziyaret etti.

Ülkü ocaklarından öğrencilere muz ikramı

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Alanya’da da dün itibariyle yüz yüze eğitim başladı. Yüz yüze eğitime başlayan öğrenci ve öğretmenlere Alanya Ülkü Ocakları’ndan anlamlı bir hediye geldi. 
Kendisi de eğitimci olan Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Mustafa Demirağ ve ülkücüler, yüz yüze eğitime başlayan Cikcilli Mehmet Emin Öncü İlkokulu ve Kızılcaşehir İlkokulu’nu ziyaret ettiler. Geleceğimizin teminatı öğrencileri unutmayan Demirağ ve ekibi öğrencilere Alanya Muzu, öğretmenlere ise karanfil takdim ederek, geç başlayan eğitim öğretim sezonunda başarılar dilediler. 
Ülkü Ocakları Başanı Muhammet Mustafa Demirağ yapılan bu anlamlı hareket ile ilgili, “Geleceğimizin teminatı öğrencilerimize Alanya muzu, meslektaşım öğretmenlerimize de karanfil takdim ettik. Pandemi şartlarında başlayan 2020-2021 eğitim öğretim yılının sağlıkla, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 13:27
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107