banner129

Uslanmaz safariciler kameralara yakalandı

Alanya Postası Gazetesi olarak sık sık gündeme getirdiğimiz safari turlarının yaşattığı tehlikeli görüntüler sürüyor. Alanya'nın farklı bölgelerinde tur yapan safaricilerin görüntüleri akıllara durgunluk verdi

Uslanmaz safariciler kameralara yakalandı

Haber Merkezi

Geçen hafta Sapadare Kanyonuna giden safari aracının devrilmesi sonucu 1 turist yaşamını yitirmiş, 10 kişi de yaralanmıştı. Kazanın acısı henüz taze olmasına rağmen sektördekiler bu kazadan da ders çıkarmadı. İskele Caddesi ve Karakocalı Mahallerinde vatandaşlar tarafından görüntülenerek WhatsApp ihbar hattımıza iletilen görüntülerde tehlikeli yolculuğun sürdüğü görüntülendi.

AYAKTA SEYAHAT ETTİLER

Şehir merkezine giren bir grup safari cipindeki görüntülerde şoför dışında neredeyse herkesin İskele Caddesi'nde ayakta seyahat ettiği, yolcuların sadece bilet gişesinde ki bariyerlere çarpmamak için oturdukları görüldü.

HER YERDE AYNI MANZARA

Karakocalı Mahallesi'nde seyir halinde olan bir başka firmaya ait safari turundaki yolcularında durumu da farklı değildi. Gün geçmiyor ki benzer manzara yaşanmasın. Kızılcaşehir yolunda da aynı görüntüler ortaya çıktı. Araçlarda ayakta seyahat eden yolcular bir yana, araç dışına sarkanlar da görüntülere yakalandı. Eğlence ile tehlikenin karıştırıldığı bu durum hem kendileri hem de yolda bulunan diğer araç ve sürücüleri için risk olmaya devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2019, 16:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamil tıkmak
Kamil tıkmak - 1 yıl Önce

2 kez transit minibüs virajda sollama yaparken karşılaştım motosiklet sürücüsüyüm araba olsam kesin kaza olurdu.

SIRADAKİ HABER

banner107