banner84

'Vatandaş odaklı hizmet edeceğiz'

Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, tüm daire amirleri ile Alanya Gençlik Merkezi toplantı salonunda bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı

'Vatandaş odaklı hizmet edeceğiz'
 Kaymakam Tanrıseven’in daire amirleri ile bir araya geldiği toplantıda vatandaş odaklı hizmet anlayışı ve 2015 Turizm sezonu öncesi kurumların yaptığı hazırlıklar gibi konular ele alındı. Kaymakam Tanrıseven toplantıda “Temel prensibimiz Alanya’da yaşayan ve tatile gelen yerli yabancı herkese eşit, süratli ve kaliteli hizmet etmek olmalıdır” dedi.
Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven toplantıda kamu kurumların hizmetleri, aksaklığa mahal vermeden yerine getirmesi gerektiğini ifade ederek özellikle vatandaş taleplerinin bekletilmeden en kısa sürede cevaplandırılması gerektiğini söyledi. Tanrıseven, ayrıca yaklaşan turizm sezonu ile ilgili tüm kurumların kendi görev alanları ile ilgili hazırlıkları tamamlamasını ve en iyi şekilde hizmet edilmesini istedi.
Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven Başkanlığında yapılan toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka, İlçe Jandarma Komutanı Alper Çetinkaya, Sahil Güvenlik Komutanı Gökhan Sayar,Kaymakamlık Yazı İşleri Müdür V. Arzu Tuncel ve tüm daire amirleri katıldı.
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 18:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner107