banner84

Vekil Çelik'e asfalt teşekkürü

Aliefendi Muhtarı Apaydın, mahallesinin yolunu asfaltlatan Milletvekili Sena Nur Çelik ve Büyükşehir Belediye Başkanı Türel'e teşekkür etti.

Vekil Çelik'e asfalt teşekkürü

Alanya’nın Demirtaş Bölgesi sınırları içinde yer alan Aliefendi Mahallesi’nin içinden geçen yol asfaltlanıyor. Bundan iki ay önce gündeme gelen ve Ak Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik’e de iletilen yol ile ilgili sorun Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından kısa sürede çözüldü. Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsal alan ekipleri, mahallenin içinden geçen yaklaşık 4,5 km’lik yolda önce genişletme  çalışması yaptı. Daha sonra sıkıştırma ve asfalta hazırlama çalışması yapılan yolda şimdi de asfaltlama çalışmalarına başlandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Güney, Aliefendi Mahallesi Muhtarı Yusuf Apaydın ve mahalle sakinleri eşlik etti. Mahalle muhtarı Yusuf Apaydın, “Kısa süre önce yol sorununu hem milletvekilimiz Sena Nur Çelik hem de Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e iletmiştik. Sağ olsunlar kısa sürede yolumuzu genişletip asfaltladılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum“ dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Alanya’nın bir çoknoktasında büyükşehir ekipleri çalışıyor. Alt yapısını tamamladığımız yollarda belirlenen program doğrultusunda asfaltlama çalışmaları yapıyoruz. Aliefendi Mahallesi’nde bir süre önce genişletilen ve asfalta hazırlanan yolu şimdi asfaltlıyoruz. Alanya’da planladığımız doğrultuda yaz aylarında asfaltlama çalışmalarımız tüm hızıyla sürecek “ dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2015, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107