banner165

World Age'nin birincisi Moskova'dan

World Age Model Awards finali, Sunprime C-Lounge Hotel’in ev sahipliğinde düzenlendi. Moskova’dan katılan Lyudmila Safonova yarışmanın birincisi oldu.

World Age'nin birincisi Moskova'dan

World Age Model Awards finali ilk kez Alanya'da yapıldı. Sunprime C-Lounge Hotel’in ev sahipliğinde yapılan finalde,   ‘World Age+ Model Awards’ ödülünün sahibi belli oldu. Gösteriye, girişimciler, iş insanları, influencer’lar, fotoğrafçılar ve farklı ülkelerden yaşları 35 ila 70 arasında olan 20 kadın katıldı. Yarışma sonucuna göre 1. Miss World Age Model Awards Lyudmila Safonova, 2. Vice Miss World Age Model Awards Olga Bobkova, 3. Vice Miss World Age Model Awards Elena Ponomareva oldu. 


DERECE ALANLARA HEDİYE YAĞDI
Golden Eye Jewelry & Watches, Golden Eye kurucuları Ender ve Önder İncioğlu yarışmacılar için Alanya’nın en iyi mücevher fotoğrafçısı Zülküf Beyazdan ile bir fotoğraf çekimi düzenlerken, World Age Model Awards birincisine bir mücevher seti hediye ettiler. Eagle Group Real Estate, 5 yıldızlı otel standartlarında bir rezidansda yarışma birincisine 2 kişilik 7 günlük konaklama hediye ettiler. Spor giyim tasarımcısı Elena Ostoprak, ‘Odevais’ spor markasının yüzünü seçti ve tüm yarışmacılara spor giysileri hediye etti. Anastasia Zeybek, fotoğraf çekimleri için uçan elbiselerden oluşan bir koleksiyon hazırladı ve yarışmanın 2. ve 3.’süne iki muhteşem gece elbisesi hediye etti.
TÜRK YEMEKLERİNİ ÖĞRENDİLER
Sunprime C-Lounge Hotel yarışmacılar için otelin şefi tarafından geleneksel Türk yemekleri üzerine bir masterclass düzenledi ve yarışmacılar Türk yemekleri yapmayı öğrendiler.
YENİ TASARIMLAR TANITILDI
Tasarımcı Lyubov Pirogova, özellikle yarışmacılar için hazırlayacağı yeni koleksiyonunda yer alacak 3 özel elbiseyi tanıttı. Proje ortakları, tasarımcılar Victoria Zamyatina (Türkiye) ve Madina Karimova’nın (Kırgızistan) özel kimono koleksiyonu yarışmacılar tarafından tanıtıldı.
İLK KEZ TASARIMCI OLARAK YER ALDI
Yazar, gazeteci ve model olan Victoria Zamyatina ilk kez tasarımcı olarak bir projede yer aldı. Bir Amerikan gösterisinin neden Alanya’da yapıldığı sorusuna Zamyatina şu cevabı verdi: “Bu yarışma son 6 ayda içinde yer aldığım üçüncü organizasyon. Başarılı bir organizasyonun başarısının sırrı doğru partnerleri seçmekten geçiyor. Bu yüzden Dünya  35+ Model Ödüllerini burada yapmaya karar verdik. Sunprime C-Lounge, Eagle Group Real Estate & Investment, Zülküf Beyazdan, Neon Media, ST.ART STATION OF ART PRODUCTION”, Sıla Home, Moon Beauty Lounge, Nira Guzellik Merkezi, Elena Ostoprak (“Odevais”), Lyubov Pirogova, Golden Eye Jewelery & Watches – hepsi rüya partnerlerim. 
'ALANYA KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ OLUR'
Bence, Alanya hakettiğinin çok daha altında değerlendiriliyor. Şehrimizde 360 günümüz güneşli geçiyor. Günlük ortalama hava sıcaklığımız kışın ortalama 15 derecenin altına düşmüyor.  Sunprime C-Lounge gibi birçok 5 yıldızlı otel tüm yıl açık ve hangi sezon olursa olsun en üst seviyede hizmet sunmaktalar. Şehrimiz çok güzel. Ve bir hayalim var- İstiyorum ki turist sezonunun hemen ardından gezegen üzerindeki en iyi gösteriler, sanat performansları ve en güzel aktiviteler sezonu başlar ve kış boyu devam eder. 5 yıl içinde Alanya Avrupa, Amerika ve Asya’nın kültür ve sanat merkezi olur. Burası sokakları hiç boş kalmayan, yaşayanlarının mutlu olduğu ve her zaman yeni misafirlerini ağırlayan bir Akdeniz Rivierası" dedi. -Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169