banner84

'Yabancılarla ilgileniyoruz'

Kendisini ziyeret eden İngiltere'nin Antalya Konsolos Vekili Elvan Korukoğlu ile sohbet eden Kaymakam Tanrıseven, Alanya'da yaşayan yabancılarla yakından ilgilendiklerini söyledi

'Yabancılarla ilgileniyoruz'
 İngiltere Antalya Konsolos Vekili Elvan Korukoğlu, Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Alanya'da yaşayan İngiliz vatandaşlarının durumu ele alındı.
Kaymakam Tanrıseven, Alanya'da yaşayan Türk vatandaşlarına olduğu kadar yerleşik olan yabancılara da hizmet ettiklerini belirterek, “Alanya’da yaşayan İngiliz vatandaşları ve diğer ülke vatandaşlarının her türlü sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz, kendilerinin Alanya’da huzurlu ve mutlu yaşaması için gerekli tüm tedbirleri kamu kurumlarımız almaktadır” dedi.
İngiltere Antalya Konsolos Vekili Korukoğlu, İngiliz vatandaşlarından kendisine ciddi bir sorunun intikal etmediğini belirterek, kaymakamlık ile yakın ilişki içerisinde çalışmak istediklerini belirtti. Konsolos Vekili Korukoğlu, yapılan çalışmalardan dolayı Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’e teşekkür etti. 
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107