Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından 12 Şubat 2024 Pazartesi günü saat 20:30'da ALTSO Konferans Salonunda İlahiyatçı-Yazar Ahmet Bulut’un konuşmacı olarak katılacağı ‘Çocukların Ebeveyni Mi Yoksa Esiri Miyiz?’ konulu konferans programı düzenlenecek. Programa tüm ilçe halkını davet eden Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Turan Topçuoğlu şu ifadelere yer verdi: “Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü olarak gençlerimizin bireysel, sosyal, dini, duygusal ve ahlaki yapılarının değerlerimize uygun bir şekilde gelişmesine ve yetişmelerine yardımcı olmak üzere ilçemiz genelinde çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. Bu kapsamda 12 Şubat 2024 Pazartesi günü saat: 20:30'da ALTSO Konferans Salonunda İlahiyatçı-Yazar Ahmet Bulut’un konuşmacı olarak katılacağı "Çocukların Ebeveyni Mi Yoksa Esiri Miyiz?" konulu konferans programı gerçekleştireceğiz. Bu vesileyle düzenleyeceğimiz programımıza başta anne babalar olmak üzere genç-yaşlı tüm halkımız davetlidir.” -Alkın BİRİCİK
Yazar Ahmet Bulut, Alanya'ya geliyor
Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, ilçenin sosyal ve kültürel dokusunu güçlendirmek amacıyla ‘Çocukların Ebeveyni Mi Yoksa Esiri Miyiz?’ konulu konferansa ev sahipliği yapıyor.
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor